Enter your keyword

Rýchle odkazy

Naše výrobky

AKÉ VÝROBKY U NÁS NÁJDETE?

V ponuke obchodu nájdete ručne robené látkové výrobky slovenskej handmade značky monaH.toys určené pre deti aj dospelých – dekoračné látkové bábiky, hračky a dekorácie.

Ponuku sme tento rok rozšírili aj o plstené výrobky z pravej ovčej vlny merino a tiež látkové didaktické knihy Quiet Book. Quiet books rozvíjajú jemné motorické zručnosti detí, logické myslenie, predstavivosť, pozornosť, tvorivé schopnosti, matematické zručnosti, učia farby, tvary a podobne.

Bábiky a hračky nie sú certifikované, takže nie sú vhodné pre deti do 3 rokov. Pozor hlavne na gombíky, ktorými sú ruky a nohy bábik pripevnené k telu.

ŠPECIÁLNE OBJEDNÁVKY

V prípade, že hľadáte bábiku, či hračku, akú v ponuke nemáme, napíšte nám svoju predstavu a my sa Vám pokúsime vyhovieť aj pri špeciálnych požiadavkách.

VÝROBA NA OBJEDNÁVKU

Väčšina výrobkov odfotených v galérii už má svojho majiteľa, ale nie je problém vyrobiť skoro taký istý.

Každý výrobok je originálny, preto sa výrobky na objednávku môžu mierne líšiť od fotografie. Všetky výrobky je možné vyrobiť aj v iných farebných kombináciách.

Vzhľadom na to, že látky nenakupujeme vo veľkých množstvách, je možné, že konkrétnu látku už nebudeme mať k dispozícii, vyhradzujeme si preto právo (samozrejme po dohode) zmeniť typ látky, z ktorej je výrobok vyrobený.

VÝROBA

Vecičky na objednávku vyrábame až po zaplatení, preto prosím počítajte s dobou odoslania zásielky od 7-14 dní po pripísaní platby na účet, v závislosti od náročnosti objednávky.

Ak Vám dodanie ponáhľa, dajte prosím vedieť prostredníctvom správy.

Registrácia a prihlásenie

REGISTRÁCIA

Registrácia v našom internetovom obchode nie je povinná. Avšak v prípade, že sa rozhodnete pre registráciu, nebudete musieť pri každej objednávke vypisovať svoje údaje a adresy. Tiež si po registrácii budete vedieť pozrieť históriu objednávok, prípadne uložiť výrobok do Listu želaní.

Pred objednávkou, resp. registráciou sa prosím zoznámite s našimi Obchodnými podmienkami.

PRIHLÁSENIE

Pre prihlásenie zadajte svoj e-mail (prihlasovacie meno) a heslo. Heslo, ktoré ste pri registrácii zadali, si môžete neskôr zmeniť vo svojom profile.

ZABUDNUTÉ HESLO

Ak sa Vám nepodarilo prihlásiť, buď ste sa nezaregistrovali alebo zadané heslo nie je správne. Žiadosť o nové heslo môžete odoslať na prihlasovacej stránke kliknutím na “STRATILI STE HESLO?” Vygenerované nové heslo si potom môžete zmeniť vo svojom profile.

VYHĽADÁVANIE TOVARU

Vyhľadávanie tovaru je jednoduché a prehľadné. Máte možnosť vyhľadávať tovar buď prezeraním jednotlivých kategórií, pomocou filtrov podľa ceny, farby, či materiálu alebo pomocou filtextového vyhľadávania.

Objednávky a platby

POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Zaslaním objednávky nás len informujete o svojom záujme kúpiť tovar. Po preverení dostupnosti tovaru, resp. materiálov na výrobu Vám e-mailom príde potvrdenie objednávky spolu s údajmi k platbe. V prípade, že bude niektorý z produktov dočasne nedostupný, budeme Vás informovať e-mailom.

PLATBA ZA TOVAR

Platby sú vykonávané prevodom na bankový účet Predajcu. Vzhľadom na to, že ponúkaný tovar je len na objednávku, platba sa vykonáva vopred. Pri platbe nezabudnite uviesť ako variabilný symbol číslo objednávky, aby bola Vaša platba bez problémov identifikovaná. Platbu prosím zrealizujte v čo najkratšom čase, nakoľko pri výrobkoch na objednávku začíneme vyrábať až po obdržaní platby.

V prípade neuhradenia tovaru môže byť Vaša objednávka stornovaná. V prípade, že si objednávku dodatočne rozmyslíte, kontaktujte nás, prosím, so žiadosťou o zrušenie objednávky.

Tovar na dobierku nezasielame.

UZATVORENIE OBCHODU

Za uzatvorenie obchodu sa považuje odoslanie objednávky zo strany Kupujúceho a následné potvrdenie (čiastočné alebo kompletné) zo strany Predajcu.

AKO MÔŽEM REKLAMOVAŤ ALEBO VRÁTIŤ TOVAR?

Podrobný popis možností vrátenia tovaru nájdete v našich dokumentoch:

Odstúpenie od zmluvy

Reklamačný poriadok

Upozorňujeme však, že nie je možné odstúpiť pri výrobkoch, ktoré boli zhotovené podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru, alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa.

AKO VÁS MÔŽEM KONTAKTOVAŤ, AK MÁM NEJAKÉ OTÁZKY?

Kontaktovať náš môžete buď prostredníctvom nášho kontaktného formuláru alebo na našej mailovej adrese monahtoys @ monahtoys.sk

Doručenie tovaru

AKO DLHO BUDEM ČAKAŤ NA DORUČENIE TOVARU?

Väčšinu výrobkov robíme len na objednávku, takže dodacia lehota závisí od náročnosti výroby a dostupnosti materiálov. Približná lehota dodania je cca 10-14 dní od obdržania úhrady na účet.

Výrobky, ktoré máme skladom, odosielame do cca 2 pracovných dní po obdržaní úhrady.

KTORÉ SPÔSOBY DORUČENIA SÚ DOSTUPNÉ?

Tovar zasielame väčšinou Slovenskej pošty ako doporučenú zásielku alebo ako balík. Dostupná je aj možnosť zvoliť výdajné miesto Zásielkovna.sk

POSIELATE ZÁSIELKY AJ DO INÝCH ŠTÁTOV?

Tovar do zahraničia zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, a prípade okolitých krajín aj prostredníctvom Zásielkovne. Pri zasielaní do zahraničia Vám môže byť poštovné upravené smerom hore podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty.