Enter your keyword

Moje prvé pokusy – bábiky

Moje prvé pokusy – bábiky

Moje prvé pokusy – bábiky

Môj prvý šijací stroj (starú dobrú Toyotu) som si kúpila hneď z prvých výplat, keď som nastúpila do práce po strednej škole. Začala som si šiť hlavne oblečenie pre seba a moju mamu. Postupne už nebol problém čokoľvek kúpiť v obchodoch, tak stroj zostal smutne ležať niekde v skrini. Keďže šitie milujem po pár rokoch som stroj opäť vytiahla a tak vznikol môj prvý „počin“ – moja prvá bábika.

Postupne som na nete objavovala čaro rôznych typv bábik a mala som obdobie Anjelok. Niektoré boli vydarené viac, iné menej, ale po čase ma aj toto obdobie prešlo.

A ďalší pokus, tentoraz z knižky Tilda a dom hračiek.

Popri bábikách, ktorých strihy som si nachádzala rôzne na webe, som sa snažila vytvoriť si aj svoje vlastné autorské bábiky a tak začali moje pokusy – viac či menej vydarené. Strihy boli donekonečna upravované až som našla ten, ktorý aktuálne používam.

Napríklad toto bola moja bábika – chlapec. Bola robená pre kolegu – pre jeho synčeka a bola inšpirovaná chlapcom z kreslenej rozprávky Christopher Robin. Nič moc, ale na prvý pokus som bola celkom spokojná 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *